Přihlásit se    Registrovat

  Hledat
   21. října 2017
  
  
           
   Minimalizovat  

PhDr. Jiřina Prekopová

Pevné objetí je nerozlučitelně spjato se jménem PhDr. Jiřiny Prekopové - české psycholožky žijící v Německu. Nejde jen o nový směr v psychoterapii, ale především se jedná - slovy J. Prekopové - o "životní formu, jejíž principem je láska".

 

"Nejdůležitější je, aby v rodinách proudila láska."

 

Pevné objetí pomáhá v situacích, kdy slova už nestačí. V takových chvílích  hovoří emoce a láska. Láska rodičů k dětem, dětí k rodičům a partnerská láska navzájem. Je to láska za všech okolností, za jakýchkoli podmínek - bezpodmínečná láska. Ta je tím nejcennějším, co si můžeme v rodině navzájem dát. Je základním stavebním kamenem našeho vztahu sama k sobě a k ostatním. Protože teprve tehdy, kdy jsem zakusil od svých nejbližších lásku za jakýchkoli podmínek, mohu mít rád sám sebe a sám sebe si vážit.

 Vytiskout    
           
 Kalendář akcí Minimalizovat  

Supervize

Plánovaná supervize TPO proběhne 14., 15. a 16. října společně s oslavou PhDr. J. Prekopové. Hlaste se prosím na mail  mariestd1@centrum.cz.

 Vytiskout    
           
       
 Proběhlo na webu Minimalizovat  
Novinky
 

29. 6. 2017

Dne 5. 7. 2017 převezme Jiřina Prekopová ocenění od České biskupské konference na Velehradě. Slavnost bude přenášet Česká televize a TV Noe.

 

 Vytiskout    
           
   Minimalizovat  
 Vytiskout